Managementteam

Marjan van Raalten
Interim-directeur 
mvraalten@hetstedelijk.nl 
   
John Zandbergen
Teamleider mavo bovenbouw
jzandbergen@hetstedelijk.nl
   
Michel Otter
Teamleider mavo / havo klassen 1 en 2                                
motter@hetstedelijk.nl
   
Judith Prakken
Teamleider havo klassen 3, 4 en 5
jprakken@hetstedelijk.nl
   
Rita Piras
Teamleider vwo en TTO
rpiras@hetstedelijk.nl
   

Jacqueline Eschweiler
Teamleider International School Twente
jeschweiler@hetstedelijk.nl 

 

   
Rita Vossebeld
Teamleider ondersteuning
rvossebeld@hetstedelijk.nl