Monique van Schayk
administratie
mvschayk@hetstedelijk.nl 
 
Bas Hendriks
Hoofdconciërge
bhendriks@hetstedelijk.nl
 
Henk Beernink
conciërge
hbeernink@hetstedelijk.nl
 
Nathalie Bioui
onderwijsassistent, medewerkster leerlingverzuim                                 
nbioui@hetstedelijk.nl     
 
Azis Somi
klassenassistent techniek
asomi@hetstedelijk.nl
 
Habibi Gouriye
onderwijsassistent tekenen en handvaardigheid
hgouriye@hetstedelijk.nl
 
Carole van der Moolen
decaan
cvdmoolen@hetstedelijk.nl
 
Thomas Richter
ondersteuningsdocent LOG
trichter@hetstedelijk.nl
 
Rosita Gopal
onderwijsassistent LOG
rgopal@hetstedelijk.nl 
 
Lindy Horst
orthopedagoog Centrum voor Onderwijs en Ondersteuning
lhorst@hetstedelijk.nl