Locatieleiding

Dhr. Löbker
Directeur 
rlobker@hetstedelijk.nl 
Mevr. Distel
Teamleider 
jdistel@hetstedelijklyceum.nl     

Mevr. Even
Teamleider ondersteuning
neven@hetstedelijklyceum.nl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onderwijs ondersteunend personeel

Marion Reuvers
Leerpleincoördinator klas 1
mreuvers@hetstedelijklyceum.nl
 
Lucien Klein
ICT-contactpersoon en leerpleincoördinator klas 2
lklein@hetstedelijklyceum.nl
 
Nicole Olthuizen
Leerpleincoördinator klas 3
nolthuizen@hetstedelijklyceum.nl
 
Andrea Zwan
Loopbaanbegeleider en leerpleincoördinator klas 4
azwan@hetstedelijklyceum.nl    
 
Marissa Oomens
Administratie 
moomens@hetstedelijklyceum.nl
 
Frenk Wagenaar
Conciërge 
fwagenaar@hetstedelijklyceum.nl
 
Rick Huurneman
Ondersteuningsdocent LOG 
rhuurneman@hetstedelijklyceum.nl
 
Annemarie de Jong
Ondersteuningsdocent LOG
adjong@hetstedelijklyceum.nl
 
Marieke Brinkman
Ondersteuningsdocent LOG
mbrinkman@hetstedelijklyceum.nl
 
Lindy Horst
Orthopedagoog LOG 
lhorst@hetstedelijklyceum.nl
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Docenten

Steffi Bras
Docent Engels
sbras@hetstedelijklyceum.nl
 
Marieke Brinkman
Docent nask
mbrinkman@hetstedelijklyceum.nl
 
Özgür Demirkol
Docent geschiedenis, bovenbouw coördinator
odemirkol@hetstedelijklyceum.nl
 
Jessica Donga
Docent beeldende vakken
jdonga@hetstedelijklyceum.nl
 
Johan op den Dries
Docent Frans
joddries@hetstedelijklyceum.nl
 
Erik Enzerink
Docent maatschappijleer en economie
eenzerink@hetstedelijklyceum.nl
 
Wilco ten Have
Docent lichamelijke opvoeding
wthave@hetstedelijklyceum.nl
 
Sanne Hoeijmakers
Docent Duits
shoeijmakers@hetstedelijklyceum.nl
 
Fleur Kamphuis
Docent Nederlands
fkamphuis@hetstedelijklyceum.nl
 
Floris Kolner
Docent Duits
fkolner@hetstedelijklyceum.nl
 
Stephan Kuper
Docent aardrijkskunde, wiskunde  en roostermaker
skuper@hetstedelijklyceum.nl
 
Mirna Morad
Docent wiskunde
mmorad@hetstedelijklyceum.nl
 
Frederike Simons
Docent Engels
fsimons@hetstedelijklyceum.nl
 
Wybe Slot
Docent nask
wslot@hetstedelijklyceum.nl
 
Astrid Struik
Docent wiskunde
astruik@hetstedelijklyceum.nl
 
Stephen van Tellingen
Docent lichamelijke opvoeding, lichamelijke opvoeding 2 
en examensecretaris
svtellingen@hetstedelijklyceum.nl
 
Peter Tieke
Docent Nederlands, coördinator onderbouw
ptieke@hetstedelijklyceum.nl
 
Gerdien van der Veer
Docent biologie
gvdveer@hetstedelijklyceum.nl