Datum: 08-03-2021

Opendag

Op maandag 1, dinsdag 2 en woensdag 3 maart waren de open dagen op Vakschool Het Diekman. Vanaf 17.00 uur tot 20.00 uur zijn er “nieuwe leerlingen met 1 ouder op onze school rondgeleid. Met een tijdslot van elke keer 20 minuten hebben de gasten een mooi beeld gekregen van onze school. Bij binnenkomst kregen de “nieuwe leerlingen” een invulblad en pen. Dit omdat er tijdens de rondleiding vragen beantwoordt konden worden. Werd de vraag goed beantwoord kregen ze een letter. Van de gekregen letters moest er een woord gemaakt worden. Iedereen had aan het einde het woord geraden. Hiervoor kregen zij een stappenteller en een rugtas met iets lekkers en informatiemateriaal. Daarnaast konden ze nog kiezen uit een tasje met een praktijkopdracht. De keuze was echt reuze. Pudding maken, een voederhuisje in elkaar zetten, bloembollen poten en een telefoonhouder maken. De bezoekers waren zeer enthousiast en velen komen terug voor het inschrijven van hun zoon/dochter.