De doedagen, informatieavonden en open dagen voor volgend schooljaar zijn inmiddels bekend. Noteer ze in je agenda zodat je volop sfeer kunt proeven, mee kunt draaien, in gesprek kunt gaan met leerlingen om te kijken welke school het best bij jou past!

Informatieavonden 2017/2018

 
woensdag 15 november De Stedelijke Mavo 19.30 uur
maandag 20 november College Zuid 19.30 uur
dinsdag 21 november Innova 19.00 uur (met leerlingen)
woensdag 22 november Vakschool Het Diekman 19.30 uur
woensdag 22 november Kottenpark 19.30 uur
donderdag 23 november Het Stedelijk Vakcollege 19.00 uur (met leerlingen)
woensdag 29 november Kottenpark gymnasium 19.00 uur (met leerlingen)
dinsdag 12 december College Zuid TweeTalig Onderwijs 19.00 uur (met leerlingen)
woensdag 13 december Kunstklassen Kottenpark 19.00 uur (met leerlingen)
donderdag 8 februari 2018 College Zuid (top)sport 19.00 uur (met leerlingen)
     

Open dagen 2018

 
donderdag 18 januari College Zuid 17.00-20.00 uur
zaterdag 20 januari Innova 11.00-14.00 uur
woensdag 24 januari De Stedelijke Mavo 17.00-20.00 uur
donderdag 25 januari Het Stedelijk Vakcollege 17.00-20.00 uur
zaterdag 27 januari Kottenpark 12.30-15.30 uur
woensdag 31 januari Vakschool Het Diekman 18.00-20.00 uur
     

Tafeltjesoverleg (voor juffen en meesters van de basisschool en docenten van onze school)

 
donderdag 9 november College Zuid  
     

Doedagen

 

maandag 13, dinsdag 14 en donderdag 16 november locaties Kottenpark, College Zuid. De Stedelijke Mavo, Innova en Het Stedelijk Vakcollege.

31 januari van 8.30-14.00 uur (De Wisseldag): locatie Vakschool Het Diekman

Contactpersonen locaties

Heb je vragen neem dan gerust contact op met de contactpersonen van de locaties. Een overzicht tref je bijgaand aan:

Locatie

Sectie

Naam

Email

Telefoon

Kottenpark

havo/atheneum

Laura Wildemann

lwildemann@hetstedelijk.nl

(053) 482 1205

Kottenpark

gymnasium

Hans-Peter Bethge

hbethge@hetstedelijk.nl

(053) 482 1231

College Zuid

mavo

John Zandbergen

jzandbergen@hetstedelijk.nl

(053) 482 1148

College Zuid

havo/vwo/TTO

Michel Otter

motter@hetstedelijk.nl

(053) 482 1103

De Stedelijke Mavo

mavo/havo

Martijn Sijtsma

msijtsma@hetstelijk.nl

(053) 482 1284

Innova

mavo/havo

Wilma ter Riet

wtriet@hetstedelijk.nl

(053) 482 1260

Het Stedelijk Vakcollege    

vmbo - b/k

Özgür Demirkol

odemirkol@hetstedelijk.nl

(053) 4821309

Vakschool Diekman

Praktijkonderwijs

Dini Knol
de heer Hendriks

dknol@hetstedelijk.nl
ehendriks@hetstedelijk.nl

(053) 482 1501