Datum: 19-05-2020

Zoals verwacht heeft premier Rutte een verdere versoepeling van de maatregelen afgekondigd. Dit betekent dat wij vanaf 2 juni weer onderwijs kunnen gaan geven op  onze scholen. Dat is mooi nieuws waar wij ons de afgelopen weken al volop op hebben voorbereid. 

Randvoorwaarden openen scholen

Het kabinet heeft ons in de persconferentie een aantal randvoorwaarden meegegeven:

  • De 1,5 meter afstand moet zijn gegarandeerd.
  • Het fysieke onderwijs moet niet beperkt blijven tot mentorlessen en het afnemen van toetsen.
  • Niet alle leerlingen mogen tegelijk op school komen.
  • Leerlingen moeten zoveel mogelijk te voet of op de fiets naar scholen komen en zo min mogelijk met openbaar vervoer reizen.

Wat betekent dit voor uw zoon of dochter?
Volgende week informeren wij u hoe wij op onze locaties het onderwijs gaan organiseren. Wie komen wanneer naar school? Hoe combineren we afstandsonderwijs en ‘live’ lessen. Hoe ziet het rooster eruit? Welke voorzorgsmaatregelen zijn er getroffen? Vragen waar wij op dit moment met de laatste uitwerkingen bezig zijn.

Oproep aan onze leerlingen om met ons mee te denken

Opvallend was dat premier Rutte ook de jongeren vroeg om mee te denken en mee te praten over de Nederlandse Corona-aanpak. In onze lessen besteden we hier de komende week dan ook zeker aandacht aan. Ook wij roepen onze leerlingen op om met ons mee te denken. 

We hopen u op dit moment weer te hebben bijgepraat over datgene waar we mee bezig zijn. Wordt vervolgd!